محل تبلیغات شما

بررسی فعالیت ضد کلسترولی عصاره های غنی شده ارگوسترولی و β- گلوکانی به دست آمده از قارچ شیتاکه در شرایط in vitro و in vivo

https://pubs.rsc.org/en/Image/Get?imageInfo.ImageType=GA&imageInfo.ImageIdentifier.ManuscriptID=C9FO01744E&imageInfo.ImageIdentifier.Year=2019

نتایج نشان داد که تمام این عصاره ها (از جمله BGE بدون ERG) می توانند سطح کلسترول در DMM را کاهش دهند. با این حال ، هنگامی که ERG و SFE به طور همزمان به موشهایی با رژیم غذایی پرکلسترول خون تزریق شدند ، تفاوت معنی داری در سطح کلسترول سرم در مقایسه با مورد شاهد مشاهده نشد. با این حال ، هنگامی که تنها BGE به مدل موش دیگری که قبلاً با فشار خون بالا القا شده بود ، انجام شد ، کاهش قابل توجهی در سطح کلسترول مشاهده شد.

لینک مقاله

https://pubs.rsc.org/en/content/articlelanding/2019/fo/c9fo01744e/unauth#!divAbstract

کانال تلگرامی بیماران و قارچ های دارویی

صفحه اینستاگرام بیماران و قارچ های دارویی

جهت تهیه قارچ های فوق در تلگرام به شماره ۰۹۱۲۰۷۰۰۸۵۱ پیام دهید

در اینجا ، یک گیاه استخراج فوق بحرانی (با یک سلول استخراج 6 لیتر) با موفقیت برای به دست آوردن عصاره غنی شده از ارگسترول از لودینولای تحت شرایط زیر مورد استفاده قرار گرفت: دمای 40 درجه سانتیگراد ، فشار 225 بار ، زمان واکنش 1-5 ساعت و سرعت جریان 20 لیتر در ساعت برای CO2 چرخشی. علاوه بر این ، ارگسترول (ERG) و عصاره SFE (SFE) با بالاترین غلظت ارگوسترول میکرومولسیفیه شدند و برای مطالعه توانایی آنها در جابجایی کلسترول از میسل های مخلوط رژیم غذایی به هضم آزمایشگاهی ارسال شدند. ERG همچنین با یک عصاره غنی شده β- گلوکان (33.5٪) (BGE) به دست آمده از L. edodes برای بررسی هم افزایی بین آنها مخلوط شد.

سلام،عاقای دکتر من وقتی قارچ شیتاکه رو آسیاب میکنم و رو غذا میریزم میخورم،تقریبا یه بیس دیقه بعدش حالم عوض میشه دل درد میگیرم و بیحال میشم و سردم میشع،اما بعد از نیم ساعت اینا خوب میشم. چایی نبات میخورم تا یکم گرمم بشه،
علت اینکه حالم عوض میشع چیه؟
قبلا اینجوری نبودم
از یک ماه بیشترع ک دارم مصرف میکنم
برای زیگیل تناسلی مصرف میکنم
همه ی زیگیلام با پودوفیلین ۲۰درصد افتادن فقط بعضیاش ک افتادن وقتی دست میکشم خیلی کم برجستگی دارن محو هستن انگار کمرنگ هستن،نمیدونم تازگیا برجستگیشون دیده میشه و من ندیده بودم یااینکه قبلا صافه صاف بود حتی جاشم نبود.اما الان بعضی ازاون زیگیلایی ک افتادن یکم دست میکشی برجسته و کمرنگ ان خداکنه بیشتر نشه مثل قبل برجسته نشه، اخه احساس میکنم قبلا صافه صاف بوده و الان یکم رو اومدن ،فقط تواین مدت ازجاهای جدید دو سه تا ریز زدم ک چند بارم پودوفیلین زدم اما نیوفتادن،ولی اونایی ک بزرگ بودن همون فرداش همش افتادن اما الان باز اونایی ک افتادن انگار دارن رو میان

آیا قارچ Shiitake ویروس HPV را از بین می برد؟

کسانی که با مصرف گانودرما مخالف اند و علت آن:

درمان دیابت با قارچ

، ,ک ,کلسترول ,های ,افتادن ,عصاره ,به دست ,غنی شده ,ک افتادن ,سطح کلسترول ,اما الان

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

BookWay